Belta Tekstil’in ekstra yumuşak, ultra emici otel havluları koleksiyonu ile müşterileriniz lüks içinde kendilerini saracak. Havlularımız ile banyo yapmak misafirlerinizde unutamayacakları bir deneyim olacak. Hem görsel olarak, hem de ciltlerinde etkisini fark edecekleri koleksiyonumuzla, otel odanızın banyosu müşterilerinizde spa etkisi oluşturacak.

Tüm havlularımız, havlularda kullanılan iplik ve boya malzemeleri %100 Türk malıdır. Bir Bursa firması olarak müşterilerimize yalnızca Bursa Havlusu satışı yapılmaktadır.

Ring iplikle dokunan havlular, indantren boya kullanılarak birinci sınıf boyahane işlemi görmekte, ardından konfeksiyona tabi tutulmaktadır. Su emici özellikte olup, yıkama ve kurutma talimatlarına uyulduğu taktirde renki yumuşaklık ve dayanımlarını uzun süre muhafaza edeceklerdir.

Son zamanlarda sıkça satılan polyester karışımlı havlulardan uzak durmanızı, Uzakdoğu’dan ithal ürünlerde ise kalite sorunları yaşayacağınızı önemle hatırlatırız. Unutmayın; kaliteli havlu kaliteli müşteri demektir.

Otel Havluları satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Havlu alımı tekstil satınalmaları arasında en çok yekün tutan, ucuz ve kalitesiz havlu tercih edildiğinde yeniden satın almak zorunda kaldığınız için toplam maliyeti yüksek ürünlerdir. Aynı hataları tekrarlamamanız için aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız.

  • Çin ve Pakistan menşeli havlular, aynı ülkelerden ithal edilen kalitesiz iplikle dokunmuş tüm mamüller oldukça hızlı biçimde sertleşecek, renkleri çabucak beyazdan griye dönecektir.
  • Havlularda open-end ve ring olmak üzere iki tip pamuk ipliği kullanılır. Open-end iplikle dokunmuş havluların kalitesi ring iplikle dokunmuş havlulara göre daha düşüktür. Ring iplikle dokumuş havluların ekonomik ömürleri daha uzundur.
  • Boyahane, yani kimyasal işlemler havlunun rengine, su emiciliğine doğrudan etki etmektedir. Havluların optik beyaz olmasına ve hidrofilite (su emme) özelliklerine dikkat ederek satın alın.
Özet
product image
Puanlama
1star1star1star1star1star
Müşteri Puanı
2.5 based on 255 votes
Marka
Belta
Ürün
Otel Havlusu
Fiyat
TRY 4
Stok Durumu
Available in Stock