Ürün çeşitlerimize ve kalitemize güvendiğimiz, tekstil ürününü iplikten bitmiş ürün haline getirene kadar yoğun emek ve para harcadığımız için bazı kurallar koyduk. Bu kuralları internet sitemizde yayınlayarak yanlış anlaşılmaların önüne geçmek, bu kuralların herkese uygulandığını göstermek istiyoruz.

Satış Koşulları

Ürünlerimiz piyasa malı değildir. Çok satmak için ucundan köşesinden kırpıp ucuzlatılmamıştır. Kaliteli olması için gereği ne ise uygulanmış, buna göre satış fiyatı belirlenmiştir. Buna rağmen fiyatlarımız son kullanıcı, yani işletmelerin satın alma kapasiteleri göz önünde bulundurularak mümkün olduğunca düşük hazırlanmıştır.

Bu nedenle üretimini yaptığımız ürünlerin satışını yalnızca otel, restoran, sosyal tesis gibi son kullanıcılara yapmaktayız.

Tekstil firmaları, al-sat işi yapan kişi ve kurumlara satış yapılmamaktadır. Bunun başlıca sebebi satış fiyatlarımızın bu firmalara kar etme imkanı tanımamasıdır. Bizden satın alıp başka firmalara satmayı düşünen kişi ve kurumların bizimle irtibat kurmamalarını önemle rica ederiz.

“Bir akrabamın oteli”, “Yurtdışında bir otel” ile başlayan taleplere de cevap vermiyoruz. Lütfen akrabalarınıza veya yurtdışındaki otele iletişim bilgilerimizi verin. Firmamızda 4 farklı yabancı dil konuşulmaktadır.

Ödeme Koşulları

  • Sipariş aşamasında ücretin anlaşılan kısmı kapora mahiyetinde peşin alınır. Siparişten vazgeçilmesi durumunda, üretilen ürünlerin ölçüleri “firmanıza özel” dikildiği; evrak işleri, ürün tedariği, kesim, dikiş ve ütüye mesai harcandığı için kapora iadesi yapılmaz.
  • Üretim bittiğinde, sevkiyat aşamasında, mal teslim edilmeden önce bakiyenin tamamının karşılığının alınması gerekmektedir. Bakiye kapanmadan sevkiyat gerçekleşmeyecektir.
  • Devlet kurumları, orduevleri, polisevleri haricinde hiçbir yere ödemenin tamamını almadan gönderim yapılmamaktadır. Kendinizi güvenceye almak istiyorsanız, işyerimizden ürünlerinizi görerek, sayarak bakiyeyi kapatmak koşuluyla kendiniz de teslim alabilirsiniz.
  • Tüm satışlarımız faturalıdır.