Nevresim takımları otelinizin ve her türlü konaklama tesisinizin demirbaşlarıdır. Genel olarak çarşaf, nevresim (yorgan kılıfı) ve yastık kılıfından oluşan setlere nevresim takımı denmektedir.

Otel nevresim takımları, kalite, dokunuş ve renkleri ile müşterilerinizin konforlu uyku uyumalarını sağlar. Yatağınızı süsleyeceğiniz farklı kalitelerdeki takımlar ile misafirlerinizin otelinize tam puan vermesini, memnun ayrılmasını ve tesisinizde tekrar konaklamalarını sağlayacaksınız.

%100 yerli iplikle Belta Tekstil için özel dokunan, gene yerli boyahanede en iyi kimyasal işlemlerden geçen çarşaflık kumaşla, üstün konfeksiyon işçiliğimizi birleştirerek ürettiğimiz takımlar yalnızca beyaz renkli, düz ve çizgili (jakarlı) olarak yataklarınıza özel istenen ölçüde imal edilmektedir. Otel yorganları farklı ölçülerde olsa bile bize bildirmeniz yeterlidir. Konfeksiyon işlemini kendi bünyemizde yaptığımız için 90×190, 140×190, 150×200, 180×200 gibi her türlü yatakla uyumlu setleri sizin için üretebiliriz.

Nevresim Takımları

Otel Tekstili fiyat listesi için tıklayın.

Nevresim takımı satın alırken dikkat edecekleriniz.

Otelinize yapacağınız her türlü tekstil alışverişinden önce iyi bir planlama yapmanız gerekmektedir. Mevcut tekstil envanterinizi kontrol etmeniz, ihtiyaçlarınızı doğru belirlemede çok önemlidir. Sipariş vermeden önce aşağıda sıraladığımız basit birkaç hususta dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

  • Yatak ölçülerinizi; yatakların adet, en, boy ve yüksekliklerini not edin.
  • Yatak sayılarınızı not edin.
  • Yıkama planı oluşturup, yoğunluğu da hesaplayarak yedek sayınızı belirleyin.
  • Nevresim kılıflarının yorganlara dar veya bol gelmemesi için lütfen yorganlarınızın en ve boy bilgilerini bizimle paylaşın.