Otel perdeleri, yatak örtüleri ile takım yapıldığında odalarınızın görünümünü değiştirecek, şıklaştırıp hava katacak tekstillerin başında gelir. Perdeler odalarınızın genel görünümü ile uyumlu, göz yormayacak renkte ve mümkünse desensiz olan düz modellerden tercih edilmelidir.

Çalıştığımız bazı işletmelerde, özellikle otelciliğe yeni başlamış işletmecilerin perde seçiminin sıklıkla yanlış yaptığına şahit oluyor, dükkan tarzı çalışan perdecilerin yönlendirmesi ile ev için tasarlanmış ürünlerin otel odalarına uygulandığını görüyoruz.

Yatak örtüsü ve perde seçiminde parlak renklerden kaçınmak, tül ve kalın perdelerde desenlerden uzak durmak gereklidir. Bunun başlıca sebebi herkesin, yani tesisinizde konaklayacak misafirlerinizin değişik zevk ve beğenilere sahip olmasıdır. Herkesi ortak noktada buluşturacak, hafif modeller tercih edilmelidir.

Blackout perde çeşitlerimiz %100 yerli dokumadır. Polyester kumaşla dokunmuş ve en iyi boya işlemlerinden geçmiştir. Blackout karartma perdeleri ışık sızdırmaz özellikte olup, ses ve ısı yalıtımına da katkıda bulunurlar.

%100 yerli dokuma tül perdelerde de ise polyester ve keten kumaş çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kalın perdelerde olduğu gibi, tül perdelerde de desensiz düz modelleri tavsiye ediyoruz.

Perde Modelleri