Otel tefrişatı ciddi anlamda uzmanlık gerektiren, daha da önemlisi tekstil alanında kendi bünyesinde konfeksiyon ekibi bulundurulması gereken bir sektördür. Belta Tekstil uzakdoğu’dan ithal düşük kalitedeki ürünler satmak yerine; kaliteli, endüstriyel kullanıma uygun, günün modasını yansıtan nitelikte ürünler geliştirmeye odaklanmıştır.

Otel Tekstili, ev tekstilinden kalın bir çizgi ile ayrılması gereken bir sektördür. Her ne kadar mevzu bahis ürünler temelde benzerlik gösterse de, konaklama hizmeti veren işletmelerin sık yıkama ihtiyaçları hesaba katılmalı, en önemlisi de işletmelerin farklı beğenilere sahip müşterilerine ortak bir noktada hitap eden görsellikte tekstil ürünleri ile donatılmaları gereklidir.

Örneğin son zamanlarda evlerin mutfaklarına kadar yaygın kullanılan “zebra perde” otel odasına, restoran salonuna konulduğunda ortaya acemice görüntüler çıkmaktadır. Benzer bir örnek de “desenli tül perde” için verilebilir, ya da “üçgen uçlu parlak kumaştan üretilmiş bir runner”. Demek istediğimiz, her tekstil ürününü işletmeniz için uygun olmayabilir. Kurumlar tekstil ürünü alımlarında sade, göz yormayan, yüksek nitelikli, sık yıkamaya uygun ürünler tercih ederlerse; kaliteli ürün, kaliteli müşteri çekecektir.

Bizimle iletişim kurmanız halinde bizzat gelerek veya sizden tekstil tefrişatı yapılacak mekanların fotoğraflarını edinip, ihtiyaçlarınız doğrultusunda alternatifli modeller sunacağız. Bu süreç içinde bizimle teknik detayları, ihtiyaç duyduğunuz ölçü ve adetleri paylaşmanız tekliflendirme için yeterli olacaktır. Eğer baştan hedeflediğiniz bütçe hakkında bilgi verebilirseniz, işimiz daha da kolaylaşacaktır.

Aşağıdaki linklerden ilgilendiğiniz tekstil ürün grupları hakkında bilgi alabilir, çeşitlerimizin küçük bir bölümüne göz gezdirebilirsiniz. Referanslarımız arasında sizi de görmek isteriz.

Otel odası genel görünüm
Otel tefrişatı ile yenilenmiş oda