Yatak, çarşaf, nevresim, yorgan gibi malzemelerin kaliteli olanlarını tercih ederek otel müşterilerinizin uyku konforlarını arttırabilir, otelinizden memnun ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak küçük bir ayrıntı gibi görünse de otel yastıkları iyi bir uykunun ana tamamlayıcılarıdır.

Bir yastığı ise kaliteli yapan sebepler ayrıntıda gizlidir. Öncelikle astarlık kumaşın yastık kılıfı ile benzer kalitede olması gerekmektedir. Tekstil piyasasındaki kıyasıya fiyat rekabeti nedeniyle hergün malzeme kaliteleri daha da aşağı çekilmektedir.

Belta Tekstil kendini bu rekabetin dışında tutup, müşterilerine kaliteyi sunmayı amaçlamış işletmelere birinci sınıf tekstil malzemeleri tedarik etmektedir.

Yastıklarda yalnızca çarşaflarda kullandığımız birinci sınıf, yüzde yüz pamuklu astarlık kumaş kullanıyoruz. Aynı zamanda iç dolgu malzemesi olarak saf silikon ve saf silikon boncuk elyaf seçenekleri sunuyoruz. Firmamızda kesinlikle rejenere (atık) elyaf ve benzeri malzemeler kullanılmamaktadır.

Tüm yastıklarımız otomatik makinalarda eşit gramajda doldurulup müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Yastık çeşitlerimiz otomatik yıkama makinalarında, sanayi tipi yıkama makinalarında yıkanabilmektedir.

Boncuk elyaf dolgulu Otel Yastıkları

Otel Tekstili fiyat listesi için tıklayın.