Otel odalarınızda konaklayan misafirlerinize iyi bir uyku deneyimi yaşatmanın sırrı kaliteli tekstillerden geçmektedir. Nevresim takımları için gösterdiğiniz hassasiyeti, aynı şekilde otel yorganları için de göstermeniz gereklidir.

Tekstil piyasasında fiyat üzerinde kıyasıya bir rekabet vardır. Fiyatı düşürmek için yapılan bu yarış maalesef tekstillerin kalitesini de aşağı çekmektedir. Dünyada fiyatı rekabet nedeniyle düşen hiçbir malzemenin kalitesi artmayacaktır.

Belta Tekstil genel olarak fiyat rekabetinin dışındadır. Yorganlarımız piyasa fiyatlarının üstünde olup, konfor ve kaliteleri tartışılmaz derecede farklıdır.

Öncelikle yorganlarımızın astarında kefenlik kumaş tabir edilen, çok düşük kalite astarlık kumaş kullanmayız. Kullandığımız astarlık kumaş otel çarşafları için kullandığımız malzemenin aynısıdır. Gene maliyeti düşürmek amacıyla statik elektrik toplayan, koku yapan ucuz mikro fiber kumaşları da kullanmayız.

Yorganların dolgu malzemesinde saf silikon kullanırız. Yorganlık silikon, piyasadaki ucuz yorganların içinde kullanılan rejenere (atık) vatkalık elyaftan 2,5 – 3 kat daha pahalıdır.

Kullandığımız kapitone makinası birinci sınıf, tam otomatik olup muntazam dikiş atıp, nevresim kılıflarınız ile tam uyumlu ölçülerde bitmiş yorgan çıkarmaktadır.

Silikon Otel Yorganları

Otel Tekstili fiyat listesi için tıklayın.