Masa eteği skirt restoran, kafeterya ve toplantı salonlarının vazgeçilmezlerindendir. Ölçülere uygun, kaliteli dikiş ve kumaşla hazırlanmış masa etekleri mekanınıza şıklık ve asalet katacaktır. Aşağıda skört örneklerimizi inceleyebilir, piyasadaki ucuz işçilikle yapılmış skirleri ürünlerimizle kıyaslayabilirsiniz.

Restoran, kafeterya ve Toplantı salonlarında personel sirkülasyonu oldukça hızlıdır. İşletmede kalıcı personel olmadığı için; buna yeni personelin tecrübesizliği de eklenince, masa örtüsü ve skirtler yeterince muntazam serilememektedir. Belta Tekstil bu soruna masa örtüsü ve skirt’i yekpare dikişli dikerek kılıf gibi geçirilmesine olanak sağlayarak çözüm bulmuştur. Bu sayede en deneyimsiz garson bile masa eteklerini kılıf gibi geçirecek, skört her noktada eşit uzunlukta olacaktır.

Skirtlerde ucuzluk peşinde koşuyorsanız aşağıdaki örnekte yer alan “Belta’dan önce” fotoğraflarını incelemenizi, ucuz üründe elde edeceğiniz görüntünün çok da farklı olmayacağını hatırlatırız.

Masa eteği skirt görsel

Cırtlı Masa Etekleri

Cırtlı masa eteklerinin en büyük avantajı ölçeklenebilir olmalarıdır. Ölçü uyuyorsa skörtü bugün yuvarlak masada, bir başka gün iki masayı yanyana getirerek kullanabilirsiniz.

Cırtlı skörtleri uygulayacağınız masaların kenarlarına cırtın karşı (dişi/erkek) tarafını sabit bir şekilde monte etmeniz gerektiği için bu iş için ayrı masalar kullanmanız gerekmektedir.

Ayrıca skörtü masaya monte edecek personel sabırlı davranmalı, skörtü her noktadan eşit sarkacak şekilde ve gergin biçimde monte etmelidir.

Ölçeklenebilir skört ihtiyacınız varsa cırtlı masa etekleri işletmeniz için uygun çözümdür. Ancak skört için ayrıca masa satın almak istemiyorsanız ve devamlı değişen deneyimsiz personel çalıştırıyorsanız yekpare masa etekleri sizin için daha uygun bir tercih olacaktır.

Yekpare Masa Etekleri

Yekpare dikişli masa eteklerinin sunduğu avantajların başında kılıf gibi geçirilerek saniyeler içinde kullanıma hazır hale edilmeleri gelir. Bir diğer avantajı ise; skört için masada herhangi bir cırt, iğne uygulaması yapılmayacağı için skörtlerle işiniz bittiğinde masaları eski haliyle kullanmaya devam etmenizi sağlamalarıdır.

Az sayıda veya deneyimsiz personel çalıştırıyorsanız, vakit sizin için çok önemliyse kılıf şeklinde skörtler işletmeniz için daha uygun bir seçenektir.

Skirt Pile Seçeneklerimiz

Skört için aşağıdaki pile seçeneklerini sunuyoruz. Büzgülü ve bağlı pileli skörtlerde daha az kumaş sarfiyatı olacak, ancak bu çeşitleri ağır mekanlarda kullanmak çok doğru olmayacaktır.

Daha resmi ortamlar için kutu, sürekli ve akordiyon pile çeşitlerimizi öneriyoruz.

Masa skirtleri üstüne kapak