Otel yatak örtüleri, müşteriler otel odalarınıza ilk girdiklerinde gözlerine çarpan tekstillerden bir tanesidir. Diğeri ise yatak örtüsü ile uyumlu bir şekilde takımlanmış otel perdeleri olarak sıralanabilir. Bunların ardından çarşaf, nevresim takımı ve diğerleri gelir.

Yatak örtülerini seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle göze hitap etmeli, sonra kullanışlı olmalı ve son olarak da bir işlevi olmalıdır.

Belta Tekstil yatak örtüsüne işlev kazandırmak, onu kıvrılıp yere atılan bir eşya olmaktan çıkarmak amacı ile yatak örtülerini %100 pamuklu ve pamuk polyester karışımlı olarak dokumaktadır.

Koltukluk kumaştan, ek vererek üretilmiş çirkin görünümlü örtüler yerine pamuklu, yumuşacık dokunuşlu ve şık yatak örtülerimizi kullanıma sunmanız, müşterilerinizin dikkatini hemen çekecek, onlara verdiğiniz değeri gösterecektir.

Yatak Örtüsü Modelleri

  • İhtiyaçlarınıza uygun Yatak Örtüsü ve Şal çeşitlerimizi beğeninize sunuyoruz.
  • Yatak Örtülerimizde %100 Pamuklu ve %70 Pamuklu çeşitlerimiz mevcuttur. Kumaşlarımızın enleri 2.60, 2.80 ve 3.00 metre olabilmektedir. Böylece “EK” yapmaya gerek kalmadan; ürünün estetiğini bozmadan, bir bütün halinde üretilebilmektedir.
  • Yatak örtüsü olarak dar enli döşemelik, diğer tabiriyle koltukluk kumaş asla kullanmıyoruz. Koltukluk kumaşla üretilen yatak örtüleri estetik açıdan zayıf, kaba ve bakım maliyetleri yüksek olacaktır. Bizim satışını yapmış olduğumuz pamuklu örtüleri oteliniz çamaşırhanesinde yıkayabilirken, “Koltukluk, döşemelik” kumaş ile üretilip size satılmış örtüler ve diğer kumaşlar Kuru Temizleme uygulaması ile yıkanmak zorundadır.
  • Dokuma işlemi biten kumaş birinci sınıf boyahanede işlem görür. Böylece renk verme, solma gibi olumsuzluklara karşı maksimum koruma elde edilmiş olur. Fikse, merserize, apre işlemleri tam yapılır. Ürünü yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

  • Konfeksiyon işlemi sırasında biyelerin sonradan sökülmemesi için çift iğne dikişi yapılır. Kesimlerimiz milimetrik hassasiyetle yapılmaktadır.

  • Çeşitlerimiz üzerinde görülen desenlerin hiçbiri baskı, nakış, boya değildir. Bütün çeşitlerimiz jakarlı makinalarda dokunup kendinden desenlidir.

Otel Yatak Örtüleri Modelleri

Tüm Yatak Örtüsü Çeşitlerimiz %100 Pamuk ve Pamuk Polyesterdir. Enlerimiz 2,60 mt’dir. Koltuk döşemesi 1,50 mt’lik kumaştan yatak örtüsü asla imal etmiyoruz.